Su kaçağı - Kameralı su kaçak tespiti

Su Kaçağı bulma

su kaçağı tespiti istanbul altyapı tesisatı

Genelde ev ve işyerlerinde  sıkca duydugumuz sıkıntılı bir sorundur.
Bu sorunu su kaçağı cevresini kırıp dökmekle sorun çözülmeyip daha cok baş agrısı verir sizlere bu sorunun nasıl başladıgını vede zamanla nasıl yayılarak sıkıntılı bir hale geldiğini bu sorunun nasıl cözülecegini sizlere özetle anlatalım dairelerde genelde su kacagının yüzde altmışı sıcak su hatından kaynaklandıgını bunun zamanla borunun vede ek parcalarının yıpranarak patlamasınıa neden oldugunu gördük gecmişteki kombi sıcak su ayarının 10 derecelerdeyken başlayarak daha sonra siz kendi ısı derecesine dayanabildiğiniz kadarıyla yükselterek calıştırabiliyodunuz peki şimdi öylemi değil. kombinin fabrika cıkışı 35 ve 40 derecelerden başlıyarak yükselmesi buda şu demek elinizi sıcak suya dokunduramamanız elinizi bu kadar yakan bir sıcaklıktaki yıpranmış bir boru ve ek parcaları ne kadar dayanabilirki. ayarladıgınız sıcaklık derecesi saguk suyla karıştırmadan en alt derecede kombinizi calıştırmaktır. hatınızı korumaya gelelim yüzde kırkında ilk döşemede zarar görmüş boru yada suyun cok fazla tazikle musluklardan akması yada ustanın gider hattı yani pimaş hatındaki boruyu kasması conta kayması ters egimle hemen hemen yüzde 35 i kaplayan sıkıntılardır su kaçağı ne yapmalıdr bunların önüne nasıl gecilmelidir  tesisatın döşendikten sonra test makinasıyla 15 barda test etmek bar demek suyun tazik ölcümüdür yani günümüzde iskinin su kulanım yerlerine verdiği tazik yani bar basıncı 5 ila 10 arasındadır ama siz bunu makine yardımı ile 15bar basıncı ile kontrol altında tutmanız gerekir gider hatlarında ise tazik durumu yoktur burda yapılması gereken ise pimaş hatının doğru döşendikten sonra teraziye alınarak tüm tesisatın üstünü kapatıp zarar gelmesini engelemeniz gerekmektedir bunlara gec kaldıyasanız yapacagınız artık tek bir şey vardır işi bilen ehil bir firmayla calışmaktır biz sizin su sorununuzu cözmeye  ALTYAPI TESİSAT olarak hazırız. ilaki biz olalım demiyoruz biz meslektaşlarımızıda kötülemiyoruz her şey nasip kısmete inanan insanlarız

Alt komşularınıza kadar inen su sızıntıları, evde etrafınızı saran rutubet kokusu, yüksek gelen su faturalarının kaynağı sebebini bilmediğiniz su kaçaklarıdır. Sizce de bundan kurtulmanın zamanı gelmedi mi?

Su kaçağını çözmek için su tesisatçısı ustamız çalışma yaparken

Su kaçağını çözmek için su tesisatçısı ustamız çalışma yaparken

Sebebi bilinmeyen su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi ve onarımının başlatılması gerekir. İleride daha büyük sorunlara yol açabilecek tıkanıklıklara karşı önlem niteliğinde olan su kaçaklarının tamiri, hem çevrenizdekilere hem de size verdiği rahatsızlığa son verilmesini de sağlayacaktır. Uzman tesisatçıların yer aldığı firmaların uygun fiyat seçenekleriyle sizler de ekonomik bir şekilde yorulmadan bu sorununuzu halledebileceksiniz.

Su Kaçağı tespiti yapılır

Banyo ve mutfaklar, ev ya da işyerindeki en çok ortak kullanım

alanlarıdır. Zamanla eskiyen su boruları tıkanıklıklar yaratmaya, yanlış tesisat döşemeleri su kaçaklarına neden olur. Yabancı cisim atılması da bir diğer tıkanıklık nedenidir. İşinin ehli tesisatçılar özel görüntüleme cihazları kullanarak, robot ve kameralarla noktasal tespit yapıp kaçağın yerini tespit ediyorlar. images (4)Daha sonrasında tıkanıklık açılıyor ya da tesisat döşemesi

yapılıyor.

Su Kaçağı tespiti yapılır

Su Kaçağı tespiti yapılır

Hem de kırmadan ve dökmeden. Evet..artık ?evimi kırdırmaktan korkuyorum? kaygısı çekmenize gerek kalmadı..

Sizler de kırmadan noktasal tespit yöntemiyle son teknolojik sistemleri kullanarak su kaçak bulma işi yapana kaliteli firmalarla çalışıp su tesisatı probleminize kalıcı çözümler getirin. Hem de çok ekonomik fiyatlarla. Bu fırsatı kaçırmayın.

İstanbul’un Tüm Bölgelerine Servisimiz Vardır.

su kaçağı
su kaçağı tespiti
su kaçağı istanbul
kırmadan su kaçağı tespiti