pimaş yıkama istanbul pimaş tıkanıklığı açma

Pimaş Yıkama

pimaş yıkama istanbul pimaş tıkanıklığı açma

Pimaş Temizleme Suyun oldugu heryerde birde  suyun gitiği yer vardır. suyun gitmesi için döşenen boru pvc corege pik vs döşenen bu boruların sorunsuzca bir ömür calışmasını bekliyemesiniz ya bir dogal faliyetten yada kullanım ve işçilik hatasından olabilir.

Pimaşın tıkanma sebebi zamanla döşenen borunun  alt kısmının toprağının cökmesi sonucu ya bir agac kökünün pimaşa girmesi sorumsuzca ıslak mendil yada dikatsizlik sonucu pimaş hatını tıkıyabilecek nesne yada ustanın boru capını dar ve meğilsiz döşemesi bunlara örnek verirsek mutfak hattının yağlanması diş lugarın zamanla kalıntı oluşturarak tıkanması vs sebebiyet olabilir.

Ne yapmak gerekir ?

Pimaş temizleme gider açma

Pimaş temizleme gider açma

Pimaş Temizleme Genelde en cok duydugumuz sıkıntı mutfak hatının tıkanmasıdır önceden cogu evde bulaşık makinası azdı şunda günümüzde hemen hemen her evde mevcut bulaşık maknası  az suyla yıkama yaptıgından dolayı su yagdan daha hafif oldugu için yag pimaş hatında alta oturarak belli zaman sonra donarak tıkanmasına neden olur tıkanma gercekleştikten sonra sizin yapacagınız costik yağ cözüçülerin hiç bir faydasını göremiyeceksiniz. bu anlatıgımız olay sadece bir örnekti dogal afetten kaynaklanan bir sorun olmadıgı sürec içersinde kişi kendisi bu sorun başına gelmeden önlemini almalıdır dediğimiz gibi sadece dikatli kulanım sayeseninde işte o zaman bir ömür kullanabilr pimaş hatını başışınızdan böyle bir sorun gecerse ne yapmanız gerekir teknoloji cok ilerledi ğünümüzde kırıp dökmek en son aşamalara gecildi robot kanal acma makinasıyla celik yaylı sistemle pimaş hatının içersinde dönerek sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz daha sonra bu sorunla tekrar karşılaşabilirmisiniz.

Kamera  yöntemi ile pimaş hatınızın içerisini ğörebilir ona göre önlem alabilirsiniz dediğimiz ğibi hiç bir zaman ilk hedefimiz kırarark yüksek meblalarda sizi üzerek sıkıntınızı ğidermek değil tam aksine teknoljiyi kulanarak bu sorunları ALTYAPI tesisatİ olarak ğideriyoruz.

Suyun oldugu heryerde birde  suyun gitiği yer vardır. suyun gitmesi için döşenen boru pvc corege pik vs döşenen bu boruların sorunsuzca bir ömür calışmasını bekliyemesiniz ya bir dogal faliyetten yada kullanım ve işçilik hatasından olabilir pimaşın tıkanma sebebi zamanla döşenen borunun  alt kısmının toprağının cökmesi sonucu ya bir agac kökünün pimaşa girmesi sorumsuzca ıslak mendil yada dikatsizlik sonucu pimaş hatını tıkıyabilecek nesne yada ustanın boru capını dar ve meğilsiz döşemesi bunlara örnek verirsek mutfak hattının yağlanması diş lugarın zamanla kalıntı oluşturarak tıkanması vs sebebiyet olabilir. ne yapmak gerekir. genelde en cok duydugumuz sıkıntı mutfak hatının tıkanmasıdır önceden cogu evde bulaşık makinası azdı şunda günümüzde hemen hemen her evde mevcut bulaşık maknası  az suyla yıkama yaptıgından dolayı su yagdan daha hafif oldugu için yag pimaş hatında alta oturarak belli zaman sonra donarak tıkanmasına neden olur tıkanma gercekleştikten sonra sizin yapacagınız costik yağ cözüçülerin hiç bir faydasını göremiyeceksiniz. bu anlatıgımız olay sadece bir örnekti dogal afetten kaynaklanan bir sorun olmadıgı sürec içersinde kişi kendisi bu sorun başına gelmeden önlemini almalıdır dediğimiz gibi sadece dikatli kulanım sayeseninde işte o zaman bir ömür kullanabilr pimaş hatını başışınızdan böyle bir sorun gecerse ne yapmanız gerekir teknoloji cok ilerledi ğünümüzde kırıp dökmek en son aşamalara gecildi robot kanal acma makinasıyla celik yaylı sistemle pimş hatının içersinde dönerek sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz daha sonra bu sorunla tekrar karşılaşabilirmisiniz kamera  yöntemi ile pimaş hatınızın içerisini ğörebilir ona göre önlem alabilirsiniz dediğimiz ğibi hiç bir zaman ilk hedefimiz kırarark yüksek meblalarda sizi üzerek sıkıntınızı ğidermek değil tam aksine teknoljiyi kulanarak bu sorunları ALTYAPI tesisatİ olarak ğideriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarınızı Avrupa’dan ithal özel robot cihazlarımız ile hiç bir yere zarar vermeden açıyoruz. İsterseniz kameralı cihazlarımızla gider borularının içini görüntülüyoruz.

0212 603 56 90
0532 360 54 03

Pimaş temizleme istanbul da 7/24 profesyonel umzan ekiplerimizce uygun fiyatlara garantili olarak yapılmaktadır  bize ulaşın 0212 603 5690

pimaş yıkama
istanbul pimaş tıkanıklığı açma
pimaş temizleme