alt yapı tesisatı su tesisatcısı sıhhi tesisatçı

Firma Profili

Alt Yapı Tesisat

Firmamız 2008 Yılında İstanbul’da kurulmuş, servis ağını tek bir merkezden hizmet vermektedir, ancak oluşan talepler ile birlikte müşterilerilerimize daha iyi hizmet vermek, oluşan telapleri kısa sürede cavaplayacak konuma gelmek için anadolu yakası ve avrupa yakası olarak iki ana merkezli su tesisatçısı hizmetleri vermektedir.

2011 yılı başında istanbul’un tüm bölgelerine servis ağı oluşturan firmamız bölgeden gelen taleplere hızlı cevap vermeye başlamış ve talepleri kısa sürede çözümleyerek hizmetlerine devam etmektedir.

79 bölgedeki su tesisatçısı araç filomuz ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi planlamaktayız.Bit çok çözüme ulaştırılaayan su kaçakları arıza tespitleri kombi bakımı petek temizliği projeleri getirdiği zorluklar ile birlikte profesyonel kadromuz ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Tüm servis araçlarımızda Avrupadan ithal robot makinalar kullanılmakta kırmadan tadilat tamirat işi çıkarmadan arızalarınızı nokta yer tespiti ile sonuçlandırmakta, profesyonel ustalarımızzın titiz çalışmaları ilede gerekli çalışmlaar yapılmaktadır.

alt yapı tesisatı su tesisatcısı sıhhi tesisatçı

atl yapı tesisat
altyapı tesisatı
alt yapı tesisatçısı
alt yapı tesisatcıları